Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri ile bir mekânı istediğiniz gibi düzenlemeniz mümkün! İster iş yerinizi ister ofisinizi veya evinizde herhangi bir odayı, bölme duvar sistemleri ile istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Herkes gününün çoğunluğunu geçirdiği bir mekânı, kendi isteklerine, tarzına ve kullanışlı olmasına göre düzenlemek ister. Bu noktada bölme duvar sistemleri bir numaralı yardımcınız olmaktadır. Ofis, iş yeri, evler, hastaneler veya alışveriş merkezleri… Nerede isterseniz, neresi isterseniz bölme duvar sistemleri ile o mekânı düzenleyebilirsiniz.

Bölme duvar sistemleri de bu nedenlerden dolayı günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Özellikle ofis ve iş yerlerinde tercih edilen bölme duvar sistemleri, sadece ofis ve iş yerleri ile sınırlı değildir. Hastaneler, alışveriş merkezleri, ofisler en çok tercih edilen kullanım alanları olarak örnek verilebilir.

Bölme duvar sistemleri hangi amaç için kullanılacağına ve yapı malzemesine bakılarak farklı çeşitlerde uygulanabilmektedir. Bunlardan bazıları, cam duvar, modüler duvar veya alçıpan duvar sistemleri olarak sayılabilir. İstediğiniz mekâna uygun olanı seçmek için alanında uzman, deneyimli kişilerle çalışmanız size fayda sağlayacaktır. Çünkü bölme duvar sistemleri birçok çeşide sahiptir ve hangi çeşidin istediğiniz o mekâna uygun olduğunu karar vermek için alanında uzman kişilerin fikirleri önem taşır.

Bölme duvar sistemleri bir mekânın istenilen şekilde düzenlenmesi ve mekânın etkili kullanılmasını sağlar. Bunun yanı sıra bölme duvar sistemleri mekândaki ses yalıtımına da katkı sağlar. Bölme duvar sistemleri için kullanılan yapı malzemeleri ses yalıtımını da sağlar.

Özellikle ofis ve iş yerlerinde tercih edilen bölme duvar sistemleri; geniş mekânın bölümlere ayrılarak daha etkili kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda mekânın verimli kullanılmasını da sağlamış olur. Bu şekilde hem mekânın verimli ve etkili kullanılmasını sağlarken; aynı zamanda mekânın işlevsel ve estetik yapısına da katkı sağlayacaktır.

Siz de istediğiniz bir mekânı estetik yapısını bozmadan daha işlevsel hale getirmek için bölme duvar sistemleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Dilatasyon

Dilatasyon Nedir?

Dilatasyon Nedir? Dilatasyon Nedir : Türkçe ‘de genleşme, genişleme anlamlarına gelen dilatasyon, birbirine sınırı olan imar yapılarında, özellikle büyük ve geniş projelere sahip imar yapılarında, bırakılan boşluklardır. Bu boşluklar(dilatasyonlar), yatay veya düşey bir biçimde olabilmekte

Kompakt Kapı ve Bölme Sistemleri

Kompakt kapı ve bölme sistemleri her gün kullandığımız çoğu mekânda karşımıza çıkıyor. Özellikle alışveriş merkezlerinde, okullarda, spor salonlarında ve sık sık toplumun tercih ettiği birçok mekânda. Özellikle bu mekânlarda WC yani tuvaletlerde karşımıza çıkıyor. Kompakt

Karo Halılar

Karo Halı Döşeme İstediğiniz bir mekânda şık ve düzenli bir görüntü elde etmek istiyorsanız karo halılar tam da size göre! Peki nedir bu karo halılar? Karo halılar, iç içe geçebilen tabakalardan/parçalardan oluşan adını üstünde taşıyan

Dilatasyon Malzemeleri

Dilatasyon Malzemeleri Dilatasyon malzemeleri imar yapılarında tercih edilen ve gerekli olan bir boşluk bırakma çalışmasındaki gerekli malzemelerdir. Yapılarda bazı olası nedenlerden dolayı oluşabilecek çökme, göçme veya yıkım gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek amacıyla dilatasyonlara başvurulur.

Duvar Tavan Kapak Profilleri

Duvar Tavan Kapak Profilleri Duvar tavan kapak profilleri son zamanlarda yapılan binalarda dilatasyon boşluklarının kapatılmasında en çok kullanılan tekniktir. Kapak profilleri daha kolay ve kullanışlı olmasının yanı sıra ekonomik olması nedeniyle de inşaat sektöründe en

Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri ile bir mekânı istediğiniz gibi düzenlemeniz mümkün! İster iş yerinizi ister ofisinizi veya evinizde herhangi bir odayı, bölme duvar sistemleri ile istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Herkes gününün çoğunluğunu geçirdiği bir mekânı, kendi isteklerine,

WhatsApp
Şimdi Ara
v
Konum