Karo Halılar

Karo Halı Döşeme

İstediğiniz bir mekânda şık ve düzenli bir görüntü elde etmek istiyorsanız karo halılar tam da size göre! Peki nedir bu karo halılar?

Karo halılar, iç içe geçebilen tabakalardan/parçalardan oluşan adını üstünde taşıyan bir halı çeşididir. Karo halılar, uygulanması kolay olması ve iç içe geçebilen parçalardan oluşuyor olması nedeniyle çok sık tercih edilmektedir. Özellikle düzenli bir görüntü elde edilmesinin yanı sıra, farklı renk ve desen imkânıyla şık bir ortam da oluşturmaya elverişli olduğu için de tercih listesine girmektedir.

Ayrıca karo halılar, çok farklı renkte ve desende tasarlanıp uygulanabilmektedir. İstenilen tarza uygun olması için birbirinden farklı ve güzel desenlere sahip olması da, karo halılar tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor.

Karo halılar özellikle ticari alanlarda kullanılmakla birlikte, tercih edilen mekânlar sayılamayacak kadar fazla! Çünkü karo halılar, gerek iç içe parçalar sayesinde uygulanmasının kolay olması gerek düzenli bir görüntü oluşturması gerek şık ortam oluşturması nedeniyle istenilen mekâna uygulanabilir.

Karo Halı Kaplama

Peki karo halının nasıl olduğunu öğrendik. Ofislerinizde, iş yerlerinizde veya istediğiniz bir mekânda neden karo halılar tercih etmelisiniz?Karo halı Kaplama Nedenlerini biz söyleyelim!

• Birbirinden farklı renk ve desenler ile karo halılar, şık bir ortam oluşturmanızı sağlar.
• Temizlenmesi kolaydır.
• Birçok boyutta üretilebilir. Karo halıların boyutunun küçüklüğü veya büyüklüğü seçilebilmektedir.
• Sesi belli ölçüde yalıtabilme özelliğine sahiptir. Özellikle ofislerde, iş yerlerinde topuklu ayakkabı seslerinin engellenmesini ve olası ses gürültülerini engellemeye yardımcı olur.
• Yangına karşı da dirençlidir.
• Döşemesi ve uygulaması, karo halılar iç içe geçebilen parçalardan oluştuğu için kolaydır.

Bu kadar özelliği tek bir halı çeşidinde toplamak mümkün: karo halılar! Karo halılar ile siz de istediğiniz mekânda harika bir görüntü elde edebilirisiniz. Karo halılar istediğiniz mekâna uygulanabilir. Çünkü her tarza, isteğe uygun boyutları, desenleri ve renkleri var!

Karo Halı Zemin Kaplama

İş yeri ofis ve bir çok kullanım alanı olan karı halıları zemin kaplamak için kullanabilirsiniz.

Dilatasyon

Kompakt Kapı ve Bölme Sistemleri

Kompakt kapı ve bölme sistemleri her gün kullandığımız çoğu mekânda karşımıza çıkıyor. Özellikle alışveriş merkezlerinde, okullarda, spor salonlarında ve sık sık toplumun tercih ettiği birçok mekânda. Özellikle bu mekânlarda WC yani tuvaletlerde karşımıza çıkıyor. Kompakt

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik zemin kaplama, dayanıklı, kolay temizlenen kaplama türlerinden birisidir. Akrilik zemin kaplama hizmetleri ile siz de istediğiniz bir mekânda, dayanıklı, kolay temizlenen, basınçtan etkilenmeyen bir zemin arayışındaysanız akrilik zemini tercih edebilirsiniz. Akrilik zemin kaplama hizmetleri

Kaplama Üstü Duvar Tavan Profilleri

Kaplama Üstü Duvar Tavan Profilleri Kaplama üstü duvar tavan profilleri inşaat alanında sıklıkla kullanılan bir uygulama olmaktadır. Genel olarak tavan ile duvarlar arasında oluşan boşluklar vardır. Bu boşluklar kötü bir görünüme sahip olmaktadır. Oluşan boşluklar

Dilatasyon Malzemeleri

Dilatasyon Malzemeleri Dilatasyon malzemeleri imar yapılarında tercih edilen ve gerekli olan bir boşluk bırakma çalışmasındaki gerekli malzemelerdir. Yapılarda bazı olası nedenlerden dolayı oluşabilecek çökme, göçme veya yıkım gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek amacıyla dilatasyonlara başvurulur.

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama, istenilen yüzeyin daha güzel ve parlak görünmesini sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Yüzeyler ne kadar güzel bakılırsa bakılsın veya düzenli temizlikleri ne kadar yapılırsa yapılsın aşınması, kalıcı kirler oluşması çok normaldir. Bunu önlemek, engellemek

Akustik Duvar ve Tavan Kaplamaları

Akustik duvar ve tavan kaplamaları, duvar ve tavanların akustik ses emici kumaşlarla kaplanmasıyla oluşturulan panellerdir. Akustik duvar ve tavan kaplamaları, ses yalıtım özelliğine sahiptir. Akustik kaplama ürünleri darbeye dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Akustik duvar ve

WhatsApp
Şimdi Ara
v
Konum